Site Loader

Oryginalne okulary Jaguar (https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Jaguar-1302.html) wyróżniają się finezyjnym designem, który bardzo mocno inspirowany jest luksusowymi samochodami. Akcesoria marki Jaguar są doskonałym wyborem dla mężczyzn, którzy prowadzą aktywny tryb życia i poszukują typowo sportowych okularów.

Okulary dla miłośników motoryzacji

Nowoczesne okulary Jaguar charakteryzują się metalowymi zdobieniami, które zatopione są w odlewie żywicznym. W najnowszej kolekcji można znaleźć rewelacyjne tytanowe ramki, które wbrew pozorom są bardzo lekkie, dzięki czemu zapewniają niespotykany komfort. Na szczególną uwagę zasługują również antyalergiczne zauszniki. W sezonie letnim warto postawić na odważniejsze kolory. Godne uwagi są pomarańczowe, zielone, niebieskie i czerwone okulary.

Dlaczego warto?

Sportowe okulary marki Jaguar pasować będą do wielu stylizacji, dlatego też mogą okazać się naprawdę bardzo modnym dodatkiem. W ostatnim sezonie coraz większą popularność zdobywają przezroczyste oprawki, które dodają powagi i idealnie pasują do eleganckiego garnituru. Jest to najlepszy wybór dla osób, które chcą stworzyć typowo biznesowe stylizacje. Opisywane oprawki sprawdzą się także podczas weekendowych spotkań z przyjaciółmi.

Skuteczna ochrona przed promieniami słonecznymi

Promienie słoneczne są bardzo niebezpieczne nie tylko w sezonie letnim, ale również w czasie zimy. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, aby jak najszybciej rozejrzeć się za okularami przeciwsłonecznymi na cały rok. Najbezpieczniejszym wyborem są niezawodne okulary z filtrami UVA/UVB. Skutecznej ochrony potrzebują przede wszystkim kierowcy, którzy chcą zwiększyć poziom bezpieczeństwa na drodze.

Wielowarstwowy antyrefleks


Antyrefleks najprościej rzecz mówiąc to specjalna powłoka, która nanoszona jest na soczewki okularowe Jaguar. W dużej mierze to właśnie dzięki specjalnej powłoce można znacząco zredukować odbicia i dokuczliwe odblaski. Najważniejszym zadaniem powłoki jest eliminowanie refleksów świetlnych, które są niebezpieczne dla oczu. Refleksy pojawiają się najczęściej na gładkich i idealnie wypolerowanych soczewkach. Wielowarstwowy antyrefleks sprawia, że do oczu dociera zdecydowanie więcej światła, dzięki czemu można pracować w większym komforcie. W okularach Jaguar bez większego wysiłku można oglądać drobne szczegóły. Powłoki antyrefleksyjne zapewniają klarowność obrazu na najwyższym poziomie. Największym atutem jest jednak to, że wszystkie kolory są naturalne. Na szczególną uwagę zasługuje również powłoka oleofobowa, która skutecznie chroni soczewkę przed wszelkimi zabrudzeniami. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą raz na zawsze zapomnieć o plamach po kurzu i tłuszczu.

 

Patryk