Site Loader

Oryginalne okulary słoneczne (takie jak te np.: https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Przeciwsloneczne-1115.html) są bardzo modnym i praktycznym dodatkiem, dlatego też warto poświęcić nieco cennego czasu, aby wybrać ciekawe modele. Głównym zadaniem okularów słonecznych jest oczywiście zabezpieczenie wzroku przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Możliwe jest to do realizacji za pomocą specjalnych filtrów ochronnych. W dzisiejszych czasach okulary słoneczne spełniają także zadania estetyczne.

Designerskie okulary słoneczne dla kobiet i mężczyzn

Eleganckie okulary słoneczne mogą okazać się doskonałym dodatkiem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn

Eleganckie okulary słoneczne mogą okazać się doskonałym dodatkiem nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Oferta na półkach sklepowych jest bardzo szeroka i różnorodna, dzięki czemu można przebierać nie tylko w kolorach i kształtach oprawek, ale również w różnorodnych gatunkach szkieł. W sezonie letnim dla kobiet najlepszym wyborem są klasyczne awiatory, które mocno inspirowane są lotniczymi goglami. Dużym atutem nowoczesnych okularów słonecznych jest to, że idealnie pasować będą nie tylko do sportowych dresów, ale również do oficjalnych kostiumów i luksusowych garniturów.

Jakie okulary słoneczne wybrać?

W sklepach rekordy sprzedaży biją klasyczne kształty, czy prostokątne oprawki, które królowały w latach 90-tych. Godne uwagi są również ponadczasowe lenonki, które po dłuższej przerwie ponownie powróciły do mody. Dla młodszych kobiet zdecydowanie najlepszym wyborem są oprawki typu kocie oczy. Co sezon projektanci oferują nowe kształty okularów, dlatego też warto śledzić wszelkie nowinki i trendy. Nowością na rynku są między innymi szkła cięte w regularne siedmiokąty. Warto zwrócić uwagę nie tylko na kształt i grubość oprawek, ale również na wszelkie zdobienia i dodatkowe aplikacje.

Moda na kolorowe szkła

W 2022 roku projektanci stawiają nie tylko na kolorową odzież, ale również na kolorowe dodatki, które występują w wielu odważnych odcieniach. Dzięki eleganckim okularom w ciekawych kolorach można wyróżnić się z tłumu i pobawić się modą. Po kolorowe szkła sięgają największe domy modowe na całym świecie. Dla starszych kobiet najbezpieczniejszym wyborem są czerwone i niebieskie szkła. Dla panów zdecydowanie lepszym wyborem są okulary słoneczne z żółtymi szkłami. Warto wspomnieć również o tym, że spotkać można okulary, które posiadają kolorowe oprawki. Wielobarwne okulary są znakiem charakterystycznym marki MSGM, która w Polsce cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem. Na co dzień doskonale sprawdzą się oprawki w delikatnym odcieniu żółtego. Osoby, które chcą zadbać o środowisko naturalne mogą postawić na rewelacyjne oprawki z recyklingu.

 

Patryk