Site Loader

Okulary Solano – polska marka, wysoka jakość

Solano jest polską firmą specjalizującą się w produkcji okularów. Znana jest przede wszystkim z wykorzystywania innowacyjnych metod produkcji oraz materiałów, gwarantując tym samym niezwykle wytrzymałe, a przy tym modne oprawki okularowe. Każdy model okularów korekcyjnych marki Solano można znaleźć w różnych kształtach, kolorach oraz wzorach, co sprawia, że dopasowanie ich do kształtu twarzy nie będzie problemem dla nikogo, kto ich potrzebuje.

Marka Solano oferuje bogaty wybór oprawek zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, którzy cenią sobie solidne wykonanie w połączeniu z modnym wzornictwem. Ponadto okulary te są z tak zwanej średniej półki cenowej, dlatego będą odpowiednie na każdą kieszeń.

Oprawki korekcyjne Solano – gwarancja wytrzymałości

Materiały, które marka Solano wykorzystuje do produkcji oprawek do okularów korekcyjnych to między innymi monel – jest to stop niklu i miedzi z dodatkiem żelaza. Charakteryzuje się niezwykle dużą odpornością na korozję. Wykorzystywany jest także ultem – odporny na zmiany termiczne oraz wytrzymały i, co ważne w dzisiejszych czasach, ekologiczny materiał.

Podczas wyboru okularów przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy będą one odpowiednio dobrane do  wady wzroku

Solano do produkcji oprawek okularowych wykorzystuje także wysokiej jakości metal, który jest jednym z najtrwalszych materiałów, zachowując przy tym właściwości antyalergiczne, czyli nadają się do bezpiecznego użytkowania dla każdego. Z metalu wykonywane są zazwyczaj oprawki cienkie oraz delikatne z uwagi na to, iż są one najbardziej narażone na pęknięcia oraz inne urazy mechaniczne. Dzięki temu materiałowi są one o wiele bardziej wytrzymałe, dzięki czemu nie ma potrzeby częstej wymiany opraw.

Solano – wygoda i funkcjonalność w jednym

Aby wyjść przed oczekiwania wszystkich klientów, marka Solano stworzyła Okulary Solano Clip-On, które są oprawkami korekcyjnymi z przeciwsłoneczną nakładką, której zadaniem jest chronić oczy przed ostrym światłem słonecznym. Kolekcja tych okularów powstała również przy użyciu wyłącznie materiałów najwyższej jakości, łącząc przy tym bardzo wygodną metodę, która okazuje się przydatna nie tylko w okresie letnim, lecz przez cały rok.

Jest to idealna alternatywa dla osób ceniących wygodę użytkowania okularów. Dzięki temu nie ma potrzeby noszenia przy sobie dwóch par – Solano Clip-on opatrzona jest w przyciemniającą nakładkę, którą wystarczy opuścić na okulary korekcyjne w momencie, gdy jest to potrzebne. Oślepiające światło słoneczne zawierające negatywne promieniowanie UV może trwale uszkodzić wzrok, dlatego ochrona oczu jest niezwykle ważna przez cały czas.

Oprócz nakładek przeciwsłonecznych, firma Solano oferuje także modele zawierające nakładki Blue Blocker, których zadaniem jest neutralizacja równie szkodliwego dla wzroku światła niebieskiego – okulary tego typu świetnie sprawdzają się u osób pracujących zawodowo przy komputerze. Ryzyko zawodowe występujące przy takiej pracy to pogarszanie się wzroku oraz zmęczenie oczu. Dzięki tym nakładkom praca przed ekranami LCD przestaje być utrapieniem, gwarantując ochronę wzroku.

Solano jest polską firmą specjalizującą się w produkcji okularów

Dlaczego warto wybrać okulary Solano?

  • wysoka jakość materiałów oraz solidne wykonanie
  • użycie innowacyjnych materiałów (m.in. ultem, który wykorzystywany jest do produkcji kokpitów samolotowych)
  • bogate wzornictwo oraz szeroki wybór kolorów oraz kształtów
  • nowoczesny wariant Clip-on, który łączy w sobie soczewki korekcyjne oraz nakładkę przeciwsłoneczną lub Blue Blocker
  • atrakcyjna, przystępna cena
  • polski producent.

Podczas wyboru okularów przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy będą one odpowiednio dobrane do  wady wzroku. Ważne jest także to, czy będą one dopasowane do kształtu twarzy, by eksponować jej walory. W każdym salonie optycznym znajdziemy fachowe doradztwo w wyborze odpowiednich soczewek , jak i Solano oprawki (których bogaty wybór znajdziesz tutaj: https://iokulary.pl/pol_m_Okulary-Korekcyjne_Okulary-Korekcyjne-Solano-1224.html).

Patryk