Site Loader

Nowoczesne okulary Police to ekskluzywny dodatek do wielu stylizacji. Marka Police jak sama nazwa wskazuje bardzo mocno nawiązuje do policyjnego stylu, który wbrew pozorom dużym zainteresowaniem cieszy się nie tylko w USA. Dzięki oryginalnym okularom można wyrazić swój indywidualny charakter i pokazać dużą pewność siebie.

Dla kogo?

Przeciwsłoneczne okulary Police są doskonałym wyborem dla indywidualistów i wolnomyślicieli, którzy chcą wyróżnić się z tłum

Przeciwsłoneczne okulary Police są doskonałym wyborem dla indywidualistów i wolnomyślicieli, którzy chcą wyróżnić się z tłum. Charakterystyczne oprawki Police na rynku funkcjonują od ponad 40 lat i w dalszym ciągu nawet odrobinę nie straciły na swoim uroku i niesamowitej świeżości. Okulary marki Police wybierane są głównie przez młodych ludzi, którzy preferują dość dynamiczny styl. W ostatnim czasie bardzo modne są okulary retro, które bardzo mocno nawiązują do dawnych lat. Na półkach sklepowych bez problemu znaleźć można również okulary z mostka podwójnego, które są idealnym wyborem dla stylu vintage. Nowością na rynku są futurystyczne ramki, które bardzo duży nacisk kładą z kolei na minimalizm i prostotę.

Jakie modele wybrać?

Wybór okularów Police jest bardzo szeroki i różnorodny, dlatego też wybranie najlepszych modeli nie jest wcale prostym zadaniem. Przebierać można nie tylko w klasycznych, ale również w ekstrawaganckich modelach. W obecnym sezonie zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszą się jaskrawe kolory szkieł i oprawki, które wyróżniają się ciekawym kształtem, czy też dość delikatnymi dodatkami. Włoska marka od wielu lat oferuje stylowe i bardzo wyraziste okulary przeciwsłoneczne, które doskonale sprawdzą się w każdej sytuacji. Klasyczne ramki Police mogą konkurować z największymi markami takimi jak np. Tommy Hilfiger, czy Polaroid.

Czym wyróżniają się okulary marki Police?

Klasyczne okulary Police charakteryzują się bardzo wyraźnymi formami i wyrafinowanymi detalami

Klasyczne okulary Police charakteryzują się bardzo wyraźnymi formami i wyrafinowanymi detalami. Na szczególną uwagę zasługuje również szeroki wybór kolorystyczny. Najbezpieczniejszym wyborem są oczywiście czarne, niebieskie i brązowe oprawki. W obecnym sezonie rekordy sprzedaży biją modele Police SPL724, które bardzo mocno nawiązują do stylu Havanna. Dla panów zdecydowanie najlepszym wyborem są okulary SPL576, które są odpowiedzią na damskie modele SPL500E. Jeżeli chodzi o sam kształt to w sezonie letnim najlepiej sprawdzą się prostokątne oprawki albo okulary browline. Do wyboru są nie tylko okulary pełne, ale również półramki, które pasować będą do wielu letnich stylizacji. W ostatnim czasie bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się okulary przeciwsłoneczne z dodatkowymi szkłami korekcyjnymi, które są indywidualnie dopasowane do każdego klienta.

 

Patryk