slogan reklamowy

Sklep internetowy z odzieżą FashionAK - Karolina Niźnik

Firma FashionAK została stworzona przez pasjonatów najnowszych trendów, którzy z przyjemnością regularnie śledzą nowości pojawiające się na światowych wybiegach, skrupulatnie notując swoje spostrzeżenia. Dzięki temu, odzież damska oferowana przez sklep internetowy dobierana jest z największą starannością i z pewnością przypadnie do gustu każdej kobiecie ceniącej sobie elegancki wygląd oraz szykowne stylizacje.

Dostępna modele sukienek, koszul, płaszczyków, spódnic i wielu innych elementów garderoby, wyróżniają się ciekawymi i niebanalnymi fasonami. Użyte do ich uszycia wysokogatunkowe tkaniny miękko układają się na sylwetce, podkreślając jej atuty. Szeroka gama kolorystyczna, kontrastowe wstawki oraz zwracające uwagę faktury również stanowią ich niezaprzeczalne atuty. Ponadto, zastosowane rozwiązania konstrukcyjne czynią je niezwykle komfortowymi. Warto również zwrócić uwagę na funkcjonalne kieszonki, które pojawiają się w niektórych kreacjach.

Dbamy o to, aby oferowana przez nas moda damska była wysokiej jakości, ponieważ satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza. Stawiamy na uczciwość, rzetelność, profesjonalizm oraz indywidualne podejście. Pragniemy, aby sprzedawane w naszym sklepie produkty zdobyły sobie szerokie grono odbiorców, dlatego gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Z chęcią odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące odzieży dostępnej w sklepie oraz rozwiejemy wątpliwości. W razie potrzeby zapraszamy do kontaktu z ekspertami mody.
Dane Firmy:
F.H.U. FashionAK Karolina Niźnik
ul. Krasińskiego 1/47
41-300 Dąbrowa Górnicza
NIP:609-000-10-63
Adres Sklepu Stacjonarnego:
ul. Paryska 3
41-300, Dąbrowa Górnicza
Czynne:
Poniedziałek-Piątek: 9:00 - 17:00
Sobota: 10:00 - 13:00
Kontakt:
tel. +48 505 556 882
email: sklep@fashionak.pl
 Wirtualny Spacer  
 ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW  

jesteśmy też

SKLEP INTERNETOWY PROWADZONY PRZEZ:

F.H.U. FashionAK Karolina Niźnik

505 556 882 sklep@fashionak.pl
Krasińskiego 1/47 41-300 Dąbrowa Górnicza woj. Śląskie
6090001063
strzałka do góry