slogan reklamowy

dostawa
DOSTAWA

Paczki są wysyłane za pośrednictwem:

1.Kuriera FedEx – jeden koszt przesyłki niezależnie od ilości zakupionych przedmiotów

Przedpłata na konto lub płatność online Transferuj.pl - koszt 16,00 zł
Płatność przy odbiorze (za pobraniem) - koszt 22,00 zł

Wysyłka za pobraniem w przypadku nowych klientów jest realizowana TYLKO PO TELEFONICZNYM LUB MAILOWYM POTWIERDZENIU ZAMÓWIENIA - jeśli w ciągu 3 dni zamówienie nie zostanie potwierdzone zostaje anulowane.

Przesyłki kurierskie są dostarczane zazwyczaj na następny dzień roboczy po nadaniu przesyłki. Przesyłki nadajemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po otrzymaniu informacji o wpłacie od systemu Transferuj.pl. Zamówienia opłacone lub potwierdzone (w przypadku zamówień za pobraniem) do godziny 12.00, wysyłamy tego samego dnia.

2.Listem poleconym priorytetowym Poczty Polskiej

Tylko przedpłata na konto lub płatność online Transferuj.pl - koszt 11,00 zł(nie ma mozliwości wysyłki listem poleconym za pobraniem)

Dostawa za pośrednictwem Poczty Polskiej trwa 1-2 dni robocze. Przesyłki nadajemy po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie lub po otrzymaniu informacji o wpłacie od systemu Transferuj.pl.

Aby przesyłka mogła być wysłana w dniu zamówienia, pieniądze muszą zostać zaksięgowane na naszym koncie maksymalnie do godz. 12.00 lub musimy otrzymać do tej godziny informację o wpłacie od systemu Transferuj.pl. Również zamówienia z opcją za pobraniem złożone i potwierdzone do godziny 12.00 wysyłane są tego samego dnia roboczego. Pozostałe przesyłki wysyłane są w następnym dniu roboczym.

3.Odbiór osobisty

Możliwy jest odbiór zamówionych produktów w naszym butiku mieszącym się pod aresem:

ul. Paryska 3
Dąbrowa Górnicza

odbiór od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:30 w sobotę od 9:00 do 13:00 lub w innych godzinach po wcześniejszym umówieniu telefonicznym.

W przypadku płatności przelewem na konto lub online Transferuj.pl odbiór osobisty jest możliwy po zaksięgowaniu się środków na naszym koncie lub w systemie Transferuj.pl. Istniej możliwość opłacenia towaru przy odbiorze.

Dostępne formy dostawy będą widoczne w koszyku. Jeśli koszt dostawy jest inny od wymienionych powyżej, określony zastanie na stronie produktu.

DARMOWA DOSTAWA jest dostępna już od 200 zł dla zamówień przedpłaconych (wpłata na konto inteligo lub wpłata za pośrednictwem Transferuj.pl)

jesteśmy też

SKLEP INTERNETOWY PROWADZONY PRZEZ:

F.H.U. FashionAK Karolina Niźnik

505 556 882 sklep@fashionak.pl
Krasińskiego 1/47 41-300 Dąbrowa Górnicza woj. Śląskie
6090001063
strzałka do góry